„Kapłan to książka bez porównania i pod każdym względem lepsza od Kodu Leonarda da Vinci...”

Gazeta Wyborcza

„Perełki pomysłowości i humoru. Kotowski to mistrz dialogów”

JER

"Pierwsza scena starożytna Kreta, druga scena średniowieczni Wikingowie, a później już niesamowicie wciągający współczesny kryminał sensacyjny. Uczta!"

Olga - Storytel

„Ta książka przerazi cię bardziej niż groźba zakręcenia kurka gazowego przez Rosjan!”

CKM

"Jeśli ktoś lubi książki w stylu Kod Leonarda da Vinci to się nie zawiedzie. Dla mnie super."

Jola - Storytel

Trzech gości w łódce plus wampir

Trzech Gości w Łódce plus Wampir” – to sensacyjny thriller Krzysztofa Kotowskiego – książka, która pojawia się po kilkuletniej nieobecności bestsellerowego autora na rynku wydawniczym.

Napisana z rozmachem opowieść o przeżyciach młodego wampira urodzonego 11 listopada 1918 roku (!) i uwikłanego w misterną grę służb specjalnych zawiera w sobie to, co dla Kotowskiego najbardziej charakterystyczne. Brak szacunku dla granic gatunkowych, znakomity język, jak zawsze wciągająca akcja i niezwykli bohaterowie, do których czytelnik natychmiast się przywiązuje.

Gdzie kupić

Darmowy rozdział

Kapłan

Pasjonujący thriller z odwagą, ale i dystansem przekraczający klasyczne granice gatunkowe.

Seria zagadkowych, trudnych do wytłumaczenia zdarzeń, zaginięć, rytualnych zabójstw - wstrząsa miastem. Tymczasem w warszawkim szpitalu budzi się po długim okresie nieświadomości Krzysztof Lorent - młody duchowny, który kilka tygodni wcześniej zapadł na dziwną, tajemniczą chorobę. Nikt, nawet policja, nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ogromne niebezpieczeństwo - nie tylko dla Krzysztofa - nadchodzi wraz z pojawieniem się Aurelitów. Pokrzyżować im plany może tylko legendarny “Kapłan Wiedzy”. Tylko kto nim jest?

Gdzie kupić

Darmowy rozdział

Modlitwa do Boga złego

Kontynuacja bestsellerowego “Kapłana” napisana z równie bezkompromisową brawurą i konsekwencją.

Mieszkające na odludziu małżeństwo znajduje przed drzwiami swojego domu nieprzytomnego, zagadkowo wyglądającego i dziwnie ubranego chłopca. Oprzytomniały nastolatek nie tylko mentalnie, ale i anatomicznie bardzo różni się od zwykłych chłopców i jak się okazuje kryje w sobie wiele tajemnic, w tym tę najważniejszą - jest śmiertelnym zagrożeniem dla pewnej bardzo potężnej i jednocześnie wyjątkowo groźnej grupy ludzi. Kolejne spotkanie z bohaterami cyklu powieści o Kapłanie.

Gdzie kupić

Darmowy rozdział

Czas czarnych luster

Bohaterowie serii “Kapłan” powracają, by wreszcie odkryć prawdę, nawet jeśli okaże się… niewyobrażalnym koszmarem.

Uciekając przed potężnymi wrogami starającymi się za wszelką cenę unicestwić Yovitę, Kapłan i Haiku zostają zwabieni na Wyspę Sentinelczyków na morzu Andamańskim; jedyne miejsce na Ziemi, gdzie nigdy nie pojawił się cywilizowany człowiek. Gdy profesor dociera do legendarnej Błękitnej Księgi ukrywanej przez setki lat przez Aurelitów, znajduje dowód, że na wyspie istnieje wybudowane miliony lat temu przez nieznanych przybyszy przejście do innego wymiaru czasu. W jego wnioski nikt nie chce jednak uwierzyć…

Gdzie kupić

Darmowy rozdział

O Autorze

Krzysztof Kotowski – bestsellerowy pisarz, dziennikarz i psycholog. W przeszłości pracował w radiu i telewizji. Jest autorem thrillerów z pogranicza psychologii, fantastyki i horroru, czyli tzw. Thrillerów hipotetycznych. Jego książki w ocenie krytyki i Czytelników odznaczają się nie tylko polotem i wyobraźnią, ale także znakomitym językiem, poczuciem humoru, a przede wszystkim wartką akcją. Uznanie przyniosły mu m.in. takie książki jak: Krew na Placu Lalek, Niepamięć, Serwal, Zygzak, Marika czy Święto Świateł.

Łatwo rozpoznawalny styl Kotowskiego łączy w sobie brak respektu dla granic gatunkowych z szacunkiem do tradycji mistrzów thrillera, powieści fantastycznej, political fiction, czy metafizycznej opowieści gotyckiej. W rezultacie otrzymujemy nowoczesną, pełną dystansu i autoironii, błyskotliwą próbę przewrotnego połączenia wszystkich tych gatunków w nowy typ powieści rozrywkowej.