Autobiografia Magdy Gessler

Fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek.

Szczera i dotychczas nieznana historia, z której dowiadujemy się, jak długą i krętą drogę musiała przejść bohaterka, aby być tu, gdzie jest obecnie. Autorzy zabierają czytelnika w niezwykle emocjonalną podróż, w której szczęście miesza się z samotnością, zaufanie i wiara z naiwnością, a los bywa równie łaskawy, co okrutny. Opowieść o niezwykłej sile, wierze we własne możliwości i ciekawości świata, która pozwala sięgać po marzenia!

Wybierz książkę

Książka w miękkiej oprawie

39,90 pln

 • Autobiografia Magdy Gessler z wyjątkową zakładką w formie okularów,
 • Własnoręcznie podpisana przez autorów.

Książka w twardej oprawie

44,90 pln

 • Autobiografia Magdy Gessler z wyjątkową zakładką w formie okularów,
 • Własnoręcznie podpisana przez autorów,
 • Eleganckie wydanie w twardej oprawie,
 • Wyjątkowa galeria zdjęć na okładce zawierająca rysunki Magdy Gessler i jej fotografie.

Książka w twardej oprawie Premium

69,90 pln

 • Wydanie ekskluzywne – jedynie 1000 egzemplarzy,
 • Autobiografia Magdy Gessler z wyjątkową zakładką w formie okularów,
 • Własnoręcznie podpisana przez autorów,
 • Introligatorska twarda oprawa z tłoczoną okładką,
 • Barwione na różowo boki,
 • Wszyta elegancka kolorowa tasiemka jako przekładka.

Zestaw z fartuchem

Wyjątkowy zestaw z limitowanej edycji, zawierający książkę w miękkiej oprawie (bez autografów) oraz unikatowy fartuch kuchenny zaprojektowany specjalnie przez Magdę Gessler. Autorska forma składająca się z dwóch prostokątów wykonana jest z wysokiej jakości białego, naturalnego materiału. Całość dopełnia wygodna kieszeń z pięknym, kolorowym motywem okładki książki oraz nadrukowanym podpisem Magdy Gessler.

69,90 pln

Dlaczego warto zamówić u Autora

1

Limitowany zestaw

wyjątkowy zestaw z limitowanej serii z fartuchem zaprojektowanym przez Magdę Gessler.
2

Zakładka

tylko u nas wszystkie egzemplarze mają wyjątkową zakładkę w formie okularów.
3

Podpisy Autorów

książki są własnoręcznie podpisane przez autorów!

O autorach

Czasem życie pisze przewrotne scenariusze.

Magda o Dominiku

Dominika przedstawiono mi jako doradcę podatkowego, umysł niezwykle ścisły, logiczny i dociekliwy. Okazał się jednak przede wszystkim wrażliwym słuchaczem, humanistą, świetnym powiernikiem tajemnic. To, jak się rozumieliśmy, bardzo mnie poruszyło i sprawiło, że mu zaufałam. To chyba nie przypadek, że urodził się tego samego dnia co ja, bo pierwszy raz w życiu poczułam, że chcę opowiedzieć komuś swoją historię. W efekcie podarowaliśmy sobie to, co najcenniejsze – czas oraz nasze historie.

Dominik o Magdzie

Niekwestionowana królowa polskiej gastronomii. Pasjonatka życia, jego smaków i kolorów. Niestrudzona wojowniczka o smaczną, zdrową i pożywną kuchnię. Osobowość telewizyjna, której programy Kuchenne rewolucje oraz MasterChef biją rekordy oglądalności.

A prywatnie – kobieta o sercu i duszy nastolatki, niepoprawna optymistka, osoba pełna empatii i miłości. Jej wyobraźnia nie ma ograniczeń, a serce nie czuje lęku. Kolekcjonerka przeżyć oraz przygód, która na pierwszym miejscu zawsze stawia drugiego człowieka.

Fragment książki

Nie jestem teflonowa ani niezatapialna, nadal nie czuję się pewnie, wzbijając się do kolejnego lotu sama, wciąż zabieram pasażerów na gapę i wbrew pozorom wciąż mam sporo wrażliwych, nieosłoniętych przed ciosami miejsc. Ale nie chcę się całkowicie zahartować na ból, bo wierzę, że tylko nieobciążona żalem, złością czy zawiścią mam szansę znowu wzbić się do wysokiego lotu.

Nie mieściło mi się to w głowie – trzy lata wcześniej byłam zamożną, niezależną finansowo kobietą z dużym domem w Madrycie, rozpoznawalnym nazwiskiem i bez jakichkolwiek przyziemnych trosk, a teraz zaczynam mozolną wspinaczkę na szczyt niemal od początku. Nigdy jednak nie miałam w zwyczaju załamywać się i biadolić, trudności tylko mobilizowały mnie do działania, problemy sprawiały, że chciałam udowodnić całemu światu i sobie samej, że nie ze mną takie numery.